ورود به حساب کاربری

لطفا صبر کنید ...
×

پاپ سوكت چيست ؟

معرفی پاپ سوکت ابزاری ساده در عین حال بسیار کاربردی برای سهولت استفاده از موبایل و تبلت
امروزه تلفن همراه تبدیل به پرکاربدترین وسیله الکترونیکی بین انسان ها شده و در طول روز برای انجام کار های مختلف به آن مراجعه میکنیم و زمان زیادی از روز در حال استفاده از تلفن همراه  در خانه محل کار محل تحصیل فضای باز هنگام رانندگی …..  هستیم. در ادامه به معرفی ابزار پرکاربرد به نام پاپ سوکت که برای سهولت استفاده از گوشی ساخته شده می پرداریم .

 
معرفی پاپ سوکت
بدنه ی گوشی ها از مواد مختلفی مانند پلاستیک شیشه و فلز و در برخی طراحی ها گاها دیده شده بدنه پشتی گوشی بیش از حد سر و لیز بوده و خطر افتادن از دست و ضربه خوردن گوشی به مراتب بالاتر می رود اما چاره ی کار چیست ؟ پاپ سوکت یک ابزار پلاستیکی دایره ای شکل ساده است به پشت گوشی متصل می شود تا نگهداری گوشی در دست بسیار راحت و مطمئن تر شود و ترس و دلهره ی ما را از صدمه دیدن گوشی از بین میبرد این ابزار در نگهداری گوشی برای تایپ کردن ، عکاسی، تماشای فیلم، تماس تصویری و حتی در اتوموبیل با ما کمک میکند تا استفاده از گوشی برایمان لذت بخش تر شود.

استفاده از پاپ سوکت در خودرو
یکی دیگر از جاهایی که پاپ سوکت استفاده زیادی دارد خودرو است . استفاده ازگوشی در حین رانندگی یک از عوامل مهم  در تصادفات به شمار می رود و در دست نگه داشتن گوشی برای مکالمه از ابتکار عمل ما در رانندگی می کاهد  شما به راحتی میتوانید ابتدا پایه نگه دارنده  را به بدنه اتوموبیل نصب کرده و سپس گوشی به همراه پاپ سوکت را داخل آن قرار داده و به راحتی هنگام رانندگی از گوشی استفاده کرده و از برنامه های رایج مسیر یابی که در اتوموبیل بیشتر استفاده شده می شود بهره مند شوید.

پاپ سوکت برای تبلت
نگهداری تبلت ها عموما به خاطر وزن بیشتر و ابعاد بزرگتر نسبت به گوشی دشوار تر است همین طور در زمان استفاده بلند مدت تماشای فیلم یا بازی کردن احساس خستگی به ما دست می دهد با استفاده از پاپ سوکت میتوانید علاوه بر سهولت نگهداری تبلت از تماشای فیلم یا مرورگری در اینترنت و یا خواندن کتاب های الکترونیکی لذت ببرید .

پاپ سوکت یک نگهدارنده ساده برای هنذفری
اگر شما از جمله کسانی که در طول روز با هنذفری موزیک گوش می دهید از گره خوردن هنذفری یا بلندی زیادی سیم رابط در زمان جابجایی خسته شدید پاپ سوکت راه حل ساده ای برای جمع کردن سیم هنذفری برای شماست .

پاپ سوکت یک نگهدارنده ساده برای هنذفری
اگر شما از جمله کسانی که در طول روز با هنذفری موزیک گوش می دهید از گره خوردن هنذفری یا بلندی زیادی سیم رابط در زمان جابجایی خسته شدید پاپ سوکت راه حل ساده ای برای جمع کردن سیم هنذفری برای شماست .

 

درباره قاب ناب

فروشگاه قاب ناب فعاليت خود را با مديريت آقاى روزبه حسينى كرمانى از سال ١٣٩٣ در زمينه ى فروش لوازم جانبى گوشى و تجهيزات الكترونيكى آغاز كرد.

و از ابتداى كار تيم فروشگاهى قاب ناب در تلاش بوده است كه بهترين كالا را با بهترين كيفيت و قيمت،در خدمت مشتريان عزيز خود قرار دهد،از اين رو با رضايت ٩١ درصدى مشتريان بزرگوارمان تا به امروز آمار و كارنامه ى درخشانى را به جا گذاشته ايم.

'سود پایان راه نیست،شروع یک مسئولیت است'

تماس باما

آدرس:

تهران-نياوران-خ منظريه-خ ابراهيمى-خ ملاحسينى

شماره تماس:

09122351218

ایمیل : info@ghabnaab.com

 

مجوز ها و نماد ها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به فروشگاه قاب ناب می باشد .

طراحی سایت :